Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Gizlilik Politikası

- Size güvenli, verimli ve sorunsuz hizmet verebilmek için sizden kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir. Üye kaydı sırasında istenilen bilgiler eksiksiz ve doğru olarak girilmelidir. Eksik veya hatalı bilgi girişi olduğu takdirde siparişleriniz yanlış kişilere teslim edilebilir veya hiç teslim edilemeyebilir. Bu durumda doğacak zarar ve ziyandan şirketimiz sorumlu olmayacaktır. Üye kaydı sırasında verdiğiniz bilgiler, sevkiyat sırasında oluşabilecek her türlü aksaklıklar ile ilgili sizi bilgilendirmek amacı ile kullanılacaktır.  Kaliteli iletişim kurmak ve siparişinizin size en kısa sürede ulaşmasının sağlanması için fatura adresinizi, sevk adresinizi ve gsm numaranızı dikkatle giriniz. Bu bilgiler 3. kişi ve kuruluşlar ile paylaşılmayacaktır.

- www.damsak.com.tr kişisel bilgilerinizi herhangi bir 3. kişiye hangi suretle olursa olsun vermemeyi ve/veya alenileştirmemeyi taahhüt eder.

- www.damsak.com.tr adresimizden yapacağınız alışverişinizde gireceğiniz kredi kartı bilgilileri bankanın gizlilik politikası dahilinde tarafımıza iletilmemektedir. 

- Zaman zaman sizi tanımlamamıza yardımcı olması için bilgisayarınıza "cookie" olarak bilinen bir metin dosyası yerleştirilebilir. Ziyaretçimizin bu siteyi nasıl ve ne zaman kullandığını gösteren bu bilgi, sunucuların sizi tekrar bu siteye döndüğünüzde tanıması ve daha önceden yaptığınız değişiklikleri ve özellikleri size gösterebilmesi içindir.

- www.damsak.com.tr web sayfalarında yer alan her türlü bilgi, rapor, araştırma sonuçları, görüş ve tavsiyeler, mevcut piyasa koşulları ve güvenirliliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web sayfalarında yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksiklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğabilecek her türlü maddi veya manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun 3. kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı www.damsak.com.tr dolayısıyla Damsak Gıda İçecek Tur. Tem. İnş. Teks. Ürün. San. Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz.

- IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

-Size sunduğumuz hizmetler çerçevesinde; birlikte çalıştığımız 3. şahıs şirketlere (sms, e-mail, hosting vb.) verdiğimiz kişisel bilgileriniz bu şirketlerin kendi gizlilik politikaları kapsamında korunur.

- Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Üye kaydınızın silinmesi için damsak@damsak.com.tr e-posta adresimize talebinizi iletmeniz yeterlidir.

- Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi amacıyla kullanılacaktır.

- İletişim bilgileri ayrıca kullanıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.

- Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Bu anlaşma, T.C yasalarına uygun olarak ve hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi yasadışı, geçersiz veya hukuki açıdan uygulanamaz durumda ise, söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.